Często martwią nas czynniki niezależne od nas, takie jak brud, kamyki, światło ultrafioletowe, które wybitnie negatywnie wpływają na karoserię naszych aut, a tym samym nadprogramowe wydatki związanie z usuwaniem wgniecień i rys. Obklejanie folią zabezpiecza powłokę farby przed zmianami kolorów i zarysowaniem, a to wszystko na pewno podniesie cenę samochodu przy zastawianiu w komisie. Laminowanie samochodów wymaga mniejszych nakładów, niż specjalistyczne malowanie całej karoserii, dodatkowo zabezpieczamy się przed podejrzeniami o wypadkową historię pojazdu w czasie jego odsprzedaży.

Okleina na samochodach będzie mógła również służyć jako reklama będąca ruchomą prezentacją. Raz zakupiona będzie mogła dla nas pozyskiwać klientów choćby do 5 lat. Nowoczesne techniki oraz szeroka paleta barw powodują, iż mamy absolutną wolność w kreowaniu reklamy na samochodzie. Nadzwyczajna folia dopasowująca się do wyszukanych elementów umożliwia dokładnie oraz elegancko zabezpieczyć każdy pojazd.

W przypadku problemów można ratować sytuację w profesjonalnym zakładzie.
W przypadku problemów można ratować sytuację w profesjonalnym zakładzie.

Z kolei osobliwy rodzaj folii przez którą przenika pozwoli na oklejenie dodatkowo szyb auta, co w sporym stopniu zwiększa płaszczyznę reklamową i daje kolejne możliwości kreacji. Dzięki szerokiej palecie odcieni (metaliczne, połysk, matowe, i zyskujące na popularności popularne folie naśladujące carbon), oklejanie samochodów folią zaciekawiło również osoby prywatne. Mają możliwość wydrukować na własnym pojeździe nietuzinkową grafikę bądź kompletnie odmienić jego odcień. Daje to okazję wyróżnienia z gąszczu bliźniaczych samochodów.

„Ważną dla ludzi wiadomością jest, że proces zmiany koloru auta jest kompletnie odwracalny. W jakimkolwiek momencie (na przykład podczas odsprzedaży) i w prosty sposób możesz wrócić do pierwotnego lakieru. Ponadto okleina zapobiega zarysowaniom, nie pozostawia śladów, ma znakomitą wytrzymałość, choćby do szcześciu lat. Zawodowo przyklejonej folii nie można odróżnić od wysokiej jakości lakieru. Pielęgnacja oblepionego samochodu jest taka sama jak aut bez okleiny.  – Piotr Rokiel, młodszy specjalista ds. sprzedaży samochodów.

Opisane powyżej usługi można również zamówić na stronie przeprowadzki firm wrocław